100 let inovací

Společnost Mead Johnson Nutrion již více než 100 let prostřednictvím svých výrobků pomáhá kojencům a malým dětem s dobrým startem do života. Mead Johnson & Company založil v roce 1905 v New Jersey v USA muž jménem Edward Mead Johnson. Od svého vzniku před více než 100 lety společnost Mead Johnson Nutrition vyrostla z dobrého nápadu jednoho muže v globální firmu s portfoliem čítajícím více než 70 produktů a s pobočkami ve více než 50 zemích.

Edward Mead moc dobře věděl, jak mohou být problémy s výživou u malých dětí závažné. Jeho syn Ted měl v raném dětství velmi vážné výživové obtíže. V té době, pokud nebylo k dispozici mateřské mléko, dostávaly děti různé po domácku vyrobené či jiné experimentální náhražky. Žádné speciální kojenecké výživy neexistovaly. Po náročném výzkumu a úspěšných klinických testech byl na trh v roce 1911 uveden přípravek Dextri-Maltose. Dextri-Maltose byl vskutku pionýrským produktem v oblasti kojenecké výživy a zůstal na trhu více než 60 let.

Za léta své existence společnost Mead Johnson vyvinula širokou škálu dětských výživ a inovativních produktů pro zvláštní výživu včetně přípravků Nutramigena a Enfamil, což jsou dnes klíčové značky společnosti. Nutramigen, první kojenecká výživa určená k výživě při alergie na bílkovinu kravského mléka, byla uvedena na trh v roce 1942.

Světová jednička

Mead Johnson Nutrition s více než 100 lety zkušeností a inovací usiluje o to být světovým leadrem mezi výrobci dětské výživy.

Nutramigen LGG® je vedoucí světovou značkou v oblasti ABKM† a opírá se o 75letou tradici, stejně jako o důkazy z více než 75 klinických studií.

Pro více informací o naší společnosti navštivte www.meadjohnson.com 

Prohlášení MJN založeno částečně na průzkumu trhu s názvem Infant & Children’s Nutrition Milk Formula within Specialty Formulas — CMA. Průzkum provedla společnost Nielsen ve 23 zemích, probíhal 12 měsíců do prosince 2015. © 2016 The Nielsen